Sweet Home

Kostomłoty Drugie 134 B
26-085 Miedziana Góra
woj. świętokrzyskie
 

O firmie

Profil

„Home sweet Home” – któż nie zna tego powiedzenia. Obrazuje ono całą tęsknotę za posiadaniem własnego kąta i możliwością powrotu do niego. Jednak wcześniej trzeba go oczywiście wybudować. I tu pojawiają się pierwsze problemy. Wybór techniki, wyglądu, rozwiązań technologicznych. I do tego każdy chciałby zamieszkać w swoich czterech ścianach jak najszybciej. Na te właśnie potrzeby odpowiada marka Sweet Home. To producent i wykonawca domów o konstrukcji szkieletowej budowanych z drewna prefabrykowanego. Oznacza to, że elementy konstrukcji wykonywane są w zakładzie, a na miejscu jedynie montowane. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu oraz na inwestycję bardzo „czystą”. Sweet Home specjalizuje się w budowie domów energooszczędnych, spełniających normy podyktowane przez prawo a dzięki temu kwalifikujące się do uzyskania dopłat z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Doświadczenie na rynku, stosowanie wysokiej klasy materiałów oraz profesjonalne podejście do każdego klienta to wyróżniki firmy i jej największy atut.

Cele

Firma pragnie spełniać oczekiwania inwestorów, którzy chcą domu bezpiecznego, ciepłego oraz trwałego. Domu „z duszą” i atmosferą, który powstanie szybko ale jednocześnie zapewni duży komfort mieszkania. I te właśnie marzenia spełnia Sweet Home, dzięki stosowanej przez siebie technologii. Drewno to materiał wyjątkowo ciepły i energooszczędny. Wykorzystywane do jego impregnacji naturalne środki sprawiają, że jest też bezpieczne, a nawet korzystne dla zdrowia, ponieważ zapobiega występowaniu w pomieszczeniach nadmiernej wilgoci, która prowadzi do pojawiania się grzybów czy pleśni.

Oferta

  • budowa domów: szkieletowych, z bali
  • pomoc kredytowa
  • doradztwo inwestycyjne
  • projekty domów drewnianych

Osiągnięcia

Dzięki świadczeniu wysokiej jakości usług oraz profesjonalnej obsłudze, klienci Sweet Home postrzegają ją jako firmę rzetelną i solidną. Świadczą o tym liczne referencje oraz wciąż rosnące zainteresowanie domami szkieletowymi.  

Galeria zdjęć

Drewniany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Drewniany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Etap budowy szkieletowego domu jednorodzinnego.
Stawianie ścian - budowa domu szkieletowego.
Szkieletowa konstrukcja domu.
Etap budowy domu jednorodzinnego.
Prace budowlane prowadzone przez pracowników firmy.
Prace wykończeniowe prowadzone przez pracowników firmy.
Niewielki dom jednorodzinny zbudowany z bali.
Ukończony dom jednorodzinny z bali.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Drewniany dom letniskowy.
Niewielki domek jednorodzinny zbudowany z drewna.

KontaktJak dojechać