STOLBUD WŁOSZCZOWA S A

ul. Jędrzejowska 74
29-100 Włoszczowa
woj. świętokrzyskie
 

O firmie

Historia

Firma Stolbud działa na polskim rynku od 1969 roku, będąc jedną z największych firm w branży stolarki okiennej i drzwiowej. W 1995 roku, w związku z prywatyzacją spółki, firma przeszła szereg zmian i modernizacji. Zainwestowano w nowe parki maszynowe oraz zaczęto wykorzystywać specjalistyczne technologie. Nowoczesne systemy produkcji w połączeniu z wieloletnią tradycją firmy, zaowocowały rozszerzeniem oferty. Stolbud posiada własny tartak we Włoszczowie, dzięki czemu ma całkowity wpływ na jakość swych produktów już od momentu wyboru surowca. Aby zachować wysoką jakość produktów, firma opiera się na sprawdzonych kontrahentach wykorzystując między innymi szkła z fabryki Pilkington i Effector, okucia Winkhaus, farby i impregnaty Sigma Kalon.

Cele

Nadrzędną wartością firmy Stolbud jest utrzymanie najwyższej jakości swych produktów przy zachowaniu konkurencyjnych cen, do których przywykli już lojalni klienci. Firma swoją misję realizuje z poszanowaniem środowiska naturalnego od momentu produkcji aż po efekt końcowy jakim jest gotowy produkt. 

Oferta

 • drzwi wejściowe do domów i mieszkań,
 • akcesoria drzwiowe
 • drzwi wewnętrzne: drewniane, fornirowane, okleinowe, szklane, przesuwane, serwisowe, garderobiane, malowane i lakierowane, ościeżnice
 • okna: drewniane, drewniano - aluminiowe, PVC

Osiągnięcia

Stolbud może poszczycić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami, poświadczającymi najwyższą jakość oferowanych produktów. Firma między innymi uzyskała pozytywną rekomendację Związku Producentów, Dostawców i Dystrybutorów "Polskie okna i drzwi". Na uwagę zasługuje fakt, że Stolbud wykorzystując innowacyjne i energooszczędne technologie, w 2009 roku otrzymał certyfikat "Zielonej Marki". Jednak podstawą wieloletniej działalności firmy jest kompetentna kadra pracownicza, która składa się na całościowy sukces przedsiębiorstwa, dlatego Stolbud przestrzega wszystkich norm bezpieczeństwa i higieny pracy, co zostało docenione w konkursie "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej" .

Więcej o nas

 • Komfortowe i zapewniające bezpieczeństwo drzwi z kolekcji Presa
  Odpowiednio dobrane drzwi w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej zapewniają nam komfort użytkowania, ciszę i bezpieczeństwo. Doskonałym przykładem drzwi spełniających te kryteria są drzwi Presa marki Stolbud Włoszczowa, których klasyczny, elegancki wygląd łączy się z bardzo dobrą ochroną antywłamaniową i akustyczną.
 • Okno drewniane, z PVC czy aluminium? Jakie wybrać?
  Okno łączy mieszkańców i przebywające we wnętrzu budynku osoby ze światem zewnętrznym. Zapewnia dostęp światła dziennego a także, zwłaszcza, jeśli umieszczone zostało po stronie południowej, słonecznego ciepła. Poza swoimi walorami praktycznymi może być ono również ozdobą domu. Dlatego tak istotny jest właściwy dobór stolarki okiennej zgodny z indywidualnymi potrzebami oraz rodzajem budynku.
 • Duże przeszklenia okien - moda czy użyteczność?
  Jak sprawić by wnętrza naszych salonów, jadalni czy sypialni wypełniało naturalne światło, które uczyni z nich prawdziwą oazę spokoju, sprzyjającą relaksowi i dobremu samopoczuciu?
 • Glamour – zaprojektuj drzwi do pokoju swojego dziecka!
  Urządzanie dziecięcego pokoju to dla rodziców nie lada wyzwanie. Przystępując do wykonania tego zadania, chodzi nam przede wszystkim o stworzenie przestrzeni, w której zabawki, książki i wszelkie drobiazgi znajdą się w łatwo dostępnym i bezpiecznym miejscu. Nie można jednak zapominać, że dziecko powinno przede wszystkim chętnie spędzać tu czas. Ma to być jego własny, mały świat.

Galeria zdjęć

Balkon uchylno-przesuwny Capital, Profit.
Balkon uchylno-przesuwny Capital, Profit.
Stolarka okienna - Plus.
Stolarka okienna drewniana.
Stolarka okienna drewniana - Capital.
Stolarka okienna drewniano - aluminiowa, Solid Alu.
Okno PVC firmy Stolbud.
Okno drewniane Plus Termo.
Okno balkonowe, drewniane HS.
Drzwi Stolbud - Przesuwne, chowane w ścianie.
Drzwi Stolbud - Marco Fornir
Drzwi Stolbud - serwisowe, zewnętrzne.
Drzwi Stolbud - Classic Pełne.

KontaktJak dojechać