Roha Group Sp. z .o.o.

ul. Rudzka 9-11
54-427 Wrocław
woj. dolnośląskie
 

O firmie

Historia

W dzisiejszych czasach na pierwsze miejsce wśród zagadnień związanych z budownictwem zdecydowanie wysuwa się energooszczędność oraz proekologiczność. Priorytetem w budowie domów staje się minimalizowanie ich złego wpływu na otaczające środowisko. Wiąże się to z jednej strony ze stosowaniem odpowiednich termoizolacji, z drugiej zaś z użyciem urządzeń, które zapewniają uniezależnienie od tradycyjnie pozyskiwanej energii. Tu właśnie na scenę wkraczają rekuperatory. To urządzenia służące do odzyskiwania ciepła w budynkach. Od wielu lat kompleksowym montażem instalacji wywiewno-nawiewnych z odzyskiem ciepła zajmuje się firma Rekuperatory.pl. wykonuje ona prace w budynkach jedno i wielorodzinnych. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła ona na rynek rekuperatory holenderskiej firmy J.E. Storkair, posiadające certyfikat Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje centrale Aeris, które są w pełni przystosowane do współdziałania z systemami domów inteligentnych. To jeden z najnowocześniejszych produktów na rynku. Rekuperatory.pl stawiają bowiem na nowatorskie rozwiązania, które pomagają usprawniać życie i sprawiać, że staje się ono bardziej komfortowe. Szybki rozwój przedsiębiorstwa notuję się od 2008 roku kiedy pojawili się nowi udziałowcy związani z rynkiem holenderskim. Wkrótce wprowadzono także innowacyjne systemy dystrybucji powietrza oraz systemy grzewcze oparte na pompach ciepła. Rozwój oferty idzie także w kierunku instalacji, które będą jak najmniej widoczne i słyszalne. W 2013 roku udało się wprowadzić na rynek system R-Vent Flex, który można całkowicie ukryć w przegrodach budowlanych.

Cele

Dla firmy liczy się przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług. Z tego powodu podejmowana jest współpraca z czołowym producentami z całej Europy, którzy gwarantują sprzęt wysokiej klasy. Zatrudniani przez Rekuperatory.pl monterzy, to fachowcy z dużym doświadczeniem, którzy dodatkowo przechodzą systematyczne szkolenia z zakresu nowoczesnych technologii wprowadzanych na rynek.

Oferta

  • montaż systemów rekuperacyjnych i grzewczych
  • systemy dystrybucji powietrza
  • pompy ciepła
  • projektowanie systemów rekuperacyjnych i grzewczych
  • centrale wentylacyjne
  • urządzenia do oczyszczania powietrza

Osiągnięcia

Oferowane przez Rekuperatory.pl urządzenia oraz usługi znajdują szerokie grono odbiorców. Są one bardzo dobrze oceniane przez klientów oraz specjalistów. Świadczą o tym liczne wyróżnienia i nagrody. Firma otrzymała miedzy innymi Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Budowlanych w Rzeszowie w 2013 oraz Złoty Klucz Instalatora na targach Tarbud we Wrocławiu. Jest także laureatem nagrody Najwyższa Jakość QI 2013.

Więcej o nas

  • Gruntowe wymienniki ciepła – wady i zalety
    Gruntowe wymienniki ciepła dostępne na rynku w paru wariantach są urządzeniami wspomagającymi pracę rekuperatorów. Ujednolicają temperaturę powietrza wdmuchiwanego do budynku. Zasada ich działania jest stosunkowo prosta i bazuje na dużej pojemności cieplnej, jaką charakteryzuje się grunt.

Galeria zdjęć

Rekuperator Aeris 350 Luxe.
Rekuperator Aeris 350 Luxe.
Rekuperator Aeris 350 Luxe ERV VV.
Rekuperator Aeris 450 Luxe VV.
Rekuperator R-Vent Advance.
Rekuperator R-Vent Roto.
Centrala grzewczo-wentylacyjna Comfobox.
Gruntowy glikolowy wymiennik ciepła z rekuperatorem Aeris 550 VV Luxe.
Jednostka chłodząca Artic.
Jednostka chłodząca Artic.
Czujnik wilgoci i dwutlenku węgla.
Urządzenie oczyszczające.

KontaktJak dojechać