Rebro Jacek Bajdan

ul. Parkowa 37/28
71-634 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
 

O firmie

Profil

Działająca w Szczecinie firma Rebro powstała z połączenia pasji i wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej. Zajmuje się dwoma głównymi działami: budową domów oraz wykonywaniem elementów i przedmiotów metalowych metodami kowalskimi. Zakładając firmę Jacek i Marek Bajdan mieli już szerokie doświadczenie w budownictwie a obecnie połączyli to co umieją robić najlepiej ze swoją pasją do kowalstwa. Powstało dzięki temu przedsiębiorstwo, które doskonale radzi sobie na rynku oraz rozwija się każdego roku. Tajemnica sukcesu Rebro tkwi w wysokiej jakości usług oraz w fachowości jego pracowników. Choć sama firma jest niewielka to działa bardzo prężnie i zyskuje nowe zlecenia często na zasadzie polecenia, co świadczy o tym, że jej usługi są cenione.

Cele

Od momentu powstania naczelnym celem Rebro było wykonywanie wszystkich usług w jak najlepszy sposób oraz z zachowaniem wszystkich uzgodnionych terminów. Przekłada się to oczywiście na określoną politykę prowadzoną przez firmę. Zatrudnianie wysokiej klasy specjalistów, wsłuchiwanie się w potrzeby i sugestie klientów, stałe ulepszanie stosowanych technik, zgodnie z trendami panującymi w światowym budownictwie to droga, którą chce podążać firma by osiągnąć rynkowy sukces. Jakość i terminowość przekładają się w prosty sposób na zadowolenie klientów, którzy są największym kapitałem Rebro.

Oferta

  • budowa domów „pod klucz”
  • hydroizolacje
  • elewacje i docieplanie: wełna i styropian
  • kompleksowe usługi dekarskie
  • bramy kute
  • ogrodzenia i balustrady kute
  • ekskluzywne meble ogrodowe i pokojowe
  • regeneracja zabytkowych ogrodzeń, bram, balustrad

Osiągnięcia

Działając na zachodniopomorskim rynku budowlanym Rebro wyrobił sobie pozycję stabilnego i rzetelnego wykonawcy. Dzięki najwyższej jakości usługom, profesjonalnemu doradztwu oraz terminowości prowadzonych prac rośnie rzesza zadowolonych klientów, którzy polecają jego usługi. Dzięki temu firma wciąż się rozwija i poszerza zakres swoich usług.

Galeria zdjęć

Ogrodzenie zbudowane przez firmę.
Ogrodzenie zbudowane przez firmę.
Ogrodzenie zbudowane przez firmę.
Kute ogrodzenie zbudowane przez firmę Rebro.
Ogrodzenie stworzone przez pracowników firmy.
Etap budowy ogrodzenia wokół budynku mieszkalnego.
Kute ogrodzenie zbudowane przez firmę.
Ogrodzenie zbudowane przez firmę.
Ogrodzenie zbudowane przez firmę.
Ogrodzenie zbudowane przez firmę.
Balustrada wykonana przez firmę.
Zdobiona balustrada wykonana przez firmę.

KontaktJak dojechać