Pro-Arch Biuro Projektowe

ul. Smolańska 3/102
70-026 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
 

O firmie

Profil

Domy o konstrukcji szkieletowej to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy marzą o ciepłym, ekologicznym i do tego szybko wybudowanym domu. Jest to także segment rynku, który rozwija się obecnie wyjątkowo szybko, ze względu na ogromne zalety budownictwa drewnianego. Domy szkieletowe są naturalne, zdrowe i tanie w eksploatacji. Ich funkcjonowanie wiąże się ściśle z energooszczędnością i wysokimi walorami ekologicznymi. W tym właśnie kierunku idzie szczecińskie biuro projektowe Pro-Arch. Zajmuje się ono projektowaniem domów jedno i wielorodzinnych oraz letniskowych, w konstrukcji szkieletowej. Choć siedziba biura znajduje się w północno-zachodniej Polsce, to klienci pochodzą z terenu całego kraju. Dzięki nim właśnie firma cały czas się rozwija. Przygotowuje projekty od podstaw oraz dokonuje adaptacji już istniejących do potrzeb budownictwa szkieletowego

Cele

Priorytetem dla Pro-Arch jest zadowolenie klientów. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby. Dlatego też architekci biura konsultują z zamawiającymi swoje pomysły na każdym etapie prac, tak by stworzyć dom najbardziej odpowiadający na zapotrzebowanie konkretnej osoby lub rodziny. Każdy dom jest cząstką człowieka, dlatego też w Pro-arch wszyscy doskonale rozumieją, że nie ma tu miejsca na pomyłki czy niedokładności. Firma gwarantuje solidne wykonanie projektów oraz ich realizację. Wielkim atutem jest terminowość wykonania wszystkich etapów budowy tak by inwestor miał pewność kiedy będzie się mógł wprowadzić do gotowego domu.

Oferta

  • projekty i realizacja: domów jedno i wielorodzinnych, szkieletowych

Osiągnięcia

W ciągu swojej działalności na rynku budowlanym Pro-Arch zdobył pozycję stabilnego i rzetelnego kontrahenta, który polecany jest przez klientów, zarówno w zakresie projektowania jak i wykonawstwa budynków o konstrukcji szkieletowej.

Galeria zdjęć

Budowa drewnianej więźby dachowej.
Budowa drewnianej więźby dachowej.
Etap budowy domu szkieletowego - kładzenie elewacji.
Dom szkieletowy - budowa ścian zewnętrznych i więźby dachowej.
Wznoszenie drewnianej konstrukcji domu szkieletowego.
Etap budowy domu - kładzenie elewacji budynku.
Gotowy dom szkieletowy zbudowany przez firmę Pro-Arch.
Etap budowy domu jednorodzinnego - szkieletowego.
Stawianie ścian zewnętrznych w budynku szkieletowym.
Budowa drewnianej więźby dachowej.
Dom jednorodzinny zbudowany w technologii szkieletowej.
Etap budowy drewnianego domu letniskowego.

KontaktJak dojechać