Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów Prefbet Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 17
18-411 Śniadowo
woj. podlaskie
 

O firmie

Historia

Przedsiębiorstwo Państwowe Prefbet działało na rynku od 1968 roku do 1992 roku. W 1992 roku firma została sprywatyzowana i zmieniła status prawny na spółkę. Obecnie Prefbet zajmuje się produkcją wyrobów z betonu komórkowego. W oparciu o własny asortyment firma oferuje tani i technologicznie prosty system budowy obiektów z betonu komórkowego.

Cele

Nadrzędnym celem firmy jest poszerzenie swojej oferty oraz zaistnienie na nowych rynkach zbytu, również tych zagranicznych. W 2010 roku spółka, w ramach rozwoju i modernizacji firmy, uruchomiła dwa nowe oddziały, jeden w Łomży drugi zaś w Zambrowie, które zajmują się handlem materiałami budowlanymi, produkcją betonu towarowego i elementów z niego wytwarzanych. Ponadto misją firmy są działania na rzecz okolicznej ludności oraz współpraca ze szkołami średnimi i ośrodkami naukowymi w regionie, w zakresie opracowywania nowych technologii oraz kształcenia specjalistycznej kadry w dziedzinie budownictwa. W ramach działań lokalnych, spółka jest głównym sponsorem LŁKS Prefbet Śniadowo, aktywnie wspierając rozwój lekkoatletyki w regionie. Istotnym celem firmy jest zniwelowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne, dlatego proces produkcyjny jest w pełni ekologiczny, woda i odpady technologiczne są poddawane recyklingowi i ponownie wykorzystywane. Cały proces produkcji przeprowadzany jest bez szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

Oferta

  • beton komórkowy; elementy: murowe ścienne, stropowe, nadproży i ocieplające, osłonowe
  • beton towarowy
  • beton specjalny: bloczki betonowe, pustaki szalunkowe, termobloczki z wkładką styropianową, ergobloczki, pustaki stropowe, belki stropowe, płytki ażurowe, płytki drogowe
  • sprzedaż; cement, wapno, kleje do betonu komórkowego, narzędzia do murowania, materiały: ścienne, pokryciowe, termoizolacyjne, hydroizolacyjne, stolarka drzwiowa i okienna, chemia budowlana

Osiągnięcia

Firma, dzięki bogatej ofercie i konkurencyjnym cenom, zyskała zaufanie i uznanie klientów. Produkty spółki posiadają znak jakości CE, gwarantujący najwyższą jakość towarów oraz działanie firmy zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej.  

Galeria zdjęć

Wykorzystanie materiałów budowlanych przy zabudowie jednorodzinnej - Stara Łomża.
Wykorzystanie materiałów budowlanych przy zabudowie jednorodzinnej - Stara Łomża.
Wykorzystanie materiałów budowlanych przy zabudowie jednorodzinnej - Konarzyce koło Łomży.
Wykorzystanie materiałów budowlanych przy zabudowie jednorodzinnej - Giełczyn koło Łomży.
Wykorzystanie materiałów budowlanych przy zabudowie jednorodzinnej - Kaliningrad Rosja.
Wykorzystanie materiałów budowlanych przy budowie domu jednorodzinnego.
Wykorzystanie materiałów budowlanych przy budowie domu jednorodzinnego.
Wykorzystanie materiałów budowlanych do budowy obiektów wielorodzinnych.
Wykorzystanie materiałów budowlanych przy budowie obiektów wielorodzinnych.
Wykorzystanie materiałów budowlanych do budowy obiektów wielorodzinnych.
Wykorzystanie materiałów budowlanych do zabudowy wielorodzinnej.
Wykorzystanie materiałów budowlanych do zabudowy wielorodzinnej - osiedle mieszkaniowe Łomża.

KontaktJak dojechać