Pref-Bet S.C.

Cerekiew 3
26-652 Zakrzew
woj. mazowieckie
 

O firmie

Profil

Jednym z elementów, który decyduje o charakterze budynku i jego otoczeniu jest ogrodzenie. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego i poszukuje rozwiązań, które uatrakcyjnią ich posesję. Poza tym ogrodzenie powinno stanowić estetyczny element wykończeniowy, powiązany stylistycznie z aranżacją całości. Dobre ogrodzenie to spora inwestycja, którą trzeba przemyśleć. Warto też skorzystać z usług profesjonalistów. Do takich zalicza się firma Pref-Bet. Działa ona od 1980 roku i jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Początkowo zajmowała się wykonywaniem ogrodzeń siatkowych i betonowych, by z czasem rozwinąć ofertę o modele ozdobne oraz wykonywane specjalnie na życzenie klienta. Tworzone przez nią realizacje mają opinię solidnych, estetycznych oraz trwałych. Nic więc dziwnego, że Pref-Bet cały czas się rozwija, a ilość jego klientów systematycznie rośnie. W ostatnim czasie oferta firmy poszerzyła się o kostkę brukową, kostkę elewacyjną oraz automatykę do bram, co pozwala na realizację kompleksowych zamówień z zakresu urządzania otoczenia domów i obiektów użyteczności publicznej.

Cele

Dla Pref- Betu najważniejszy jest klient i jego potrzeby. Dlatego też każde zamówienie traktowane jest w sposób indywidualny. Do dyspozycji zamawiającego jest zawsze profesjonalny doradca, który pozwoli rozwiać wszystkie wątpliwości oraz przedstawi najlepsze opcje realizacji pomysłów. Zamówienie to dla firmy usługa kompleksowa związana nie tylko z wybudowaniem ogrodzenia ale także z wykonaniem wcześniejszych pomiarów, wizualizacji oraz wszelkich prac przygotowawczych. Dzięki temu inwestycja jest pod kontrolą od początku do końca, a przebieg prac nie stanowi dla nikogo niespodzianki.

Oferta

  • ogrodzenia: dwustronne, betonowe, z pustaków łupanych, z kształtki łupanej, metalowe i duplex, drewniane, systemowe i modułowe
  • betonowe płytki ścienne
  • palisady łupane
  • kostka brukowa
  • garaże z pustaków łupanych
  • galanteria betonowa
  • architektura ogrodowa
  • automatyka do bram
  • elewacje

Osiągnięcia

Pref-Bet dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości. Wszystkie one posiadają odpowiednie atesty oraz znak CE, zgodności europejskiej, który oznacza zgodność z normami unijnymi. Oprócz tego politykę jakości prowadzoną przez firmę potwierdza certyfikat jakości ISO 9001. Oprócz tego firma znalazła się wśród nominowanych do tytułu Firmy Roku i produktu Roku, a jej ogrodzenia otrzymały Złoty Medal targów w Kielcach.

Galeria zdjęć

Ogrodzenia zbudowane z materiałów firmy.
Ogrodzenia zbudowane z materiałów firmy.
Ogrodzenia zbudowane z kształtki łupanej.
Wysokie ogrodzenie - kształtka łupana.
Ogrodzenia zbudowane z materiałów firmy.
Eleganckie ogrodzenie zbudowane z kształtki łupanej.
Wykończenia domu i terenu wokół niego - materiałami firmy Pref-Bet.
Materiały firmy użyte do wykończenia domu jednorodzinnego.
Kamień elewacyjny oferowany przez firmę Pref-Bet.
Ozdobna elewacja domu jednorodzinnego.
Ogrodzenie zbudowane przez firmę Pref-Bet.
Kamień elewacyjny użyty do wykończenia domu jednorodzinnego.
Dom jednorodzinny wykończony materiałami firmy.
Materiały firmy użyte do położenia elewacji.

KontaktJak dojechać