Partner - Alma Stach, Król Sp. J.

ul. Ceglarska 4
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
 

O firmie

Historia

Firma PARTNER istnieje na rynku od 1997 roku. Doświadczenie zdobyte w tym czasie sprawiło, że stała się uznanym producentem drzwi oraz okien z aluminium i PCV.

Od 2005 roku ważnym rynkiem zbytu zostały dla firmy kraje Unii Europejskiej. W roku 2008 wcielono w życie wiele nowych rozwiązań. Dzięki dotacjom unijnym zmodernizowany został park maszynowy, który obecnie wyposażony jest w nowoczesne urządzenia wykorzystujące technologie CNC. W roku 2009 firma uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO.

Cele

Główną domeną firmy PARTNER są okna oraz drzwi, ale w swojej ofercie posiada także produkcję witryn, fasad i innych konstrukcji z PCV i aluminium, w tym także drzwi przeciwpożarowych, bram garażowych, rolet zewnętrznych oraz moskitier. Oferuje również szeroką gamę parapetów i wielu akcesoriów okiennych. Firma zapewnia także usługi montażowe swoich wyrobów.

Centrala przedsiębiorstwa mieści się w Limanowej, jednak posiada sieć kilkunastu biur handlowych na terenie województwa małopolskiego. Nie ogranicza się jednak tylko do tego obszaru, a to dzięki współpracy z firmami budowlanymi oraz udziale w zamówieniach publicznych.

Oferta

  • okna: PVC, aluminiowe
  • drzwi: PVC, aluminiowe, przeciwpożarowe i dymoszczelne, tarasowe, przesuwne, harmonijkowe
  • konstrukcje aluminiowe: systemy fasadowe, świetliki dachowe, ogrody zimowe, konstrukcje wewnętrzne, konstrukcje przeciwpożarowe
  • rolety zewnętrzne
  • bramy garazowe
  • parapety

Osiągnięcia

Przedsiębiorstwo cały czas rozwija się dynamicznie. W roku 2010 zapoczątkowano prace nad nowym wizerunkiem. Wizją przyszłości firmy jest rozwój eksportu oraz dalsza ekspansja na rynku w województwie małopolskim i w Polsce południowej. Na tych obszarach firma PARTNER postrzegana jest jako oferująca swoim odbiorcom – zarówno detalicznym jak i instytucjonalnym – indywidualne i optymalne dla nich rozwiązania. Osiągnęła to dzięki wciąż udoskonalanemu zapleczu produkcyjnemu, stale podnoszącym swoje kompetencje pracownikom oraz wieloletniemu doświadczeniu.

Galeria zdjęć

Drzwi aluminiowe, fasada, drzwi zewnętrzne
Drzwi aluminiowe, fasada, drzwi zewnętrzne
Drzwi harmonijkowe, zimowy ogród, stolarka aluminiowa
Drzwi tarasowe,okna, drzwi pcv
Fasada aluminiowa, stolarka aluminiowa, konstrukcja aluminiowa
Fasada aluminiowa, witryna, stolarka aluminiowa
Fasada, konstrukcja aluminiowa
Fasada, stolarka aluminiowa, żaluzje fasadowe
Fasada, stolarka aluminiowa
Fasada, stolarka aluminiowa
Okna aluminiowe, rolety, rolety zewnętrzne
Okna pcv, fasada, witryny
Okna pcv, okna
Okna pcv, rolety, drzwi zewnętrzne
Okna, okna pcv, drzwi tarasowe
Okna, okna pcv, drzwi zewnętrzne
Okna, rolety zewnętrzne, drzwi aluminiowe, drzwi wejściowe
Stolarka aluminiowa, fasada
Siedziba firmy
Siedziba firmy

KontaktJak dojechać