Parati

ul. Zeusa 81/25
80-299 Gdańsk
woj. pomorskie
 

O firmie

Historia

Firma Parati to zespół ludzi mających doświadczenie z zakresu inżynierii budowlanej, zarządzania projektami, finansów i administracji. Inżynierowie firmy oraz zespoły budowlane mają 15 letnie doświadczenie w budowie płyt fundamentowych. Nazwa Parati to wykładnia znaczeń dwóch języków, łacińskiego w znaczeniu „gotowy” oraz hiszpańskiego w znaczeniu „dla Ciebie”. Parati to inaczej gotowe rozwiązania techniczne dla Ciebie.

Cele

Parati specjalizuje się w projektowaniu i budowie betonowych płyt fundamentowych w izolacji termicznej, posadowionych na powierzchni gruntu. Instaluje także na terenie całego kraju fundamenty płytowe wyposażone w różne systemy grzewcze, które wykorzystują do transportowania energii cieplnej prąd elektryczny, wodę oraz powietrze. Poszczególne systemy dobierane są na bazie założeń technicznych zawartych w projektach budynków oraz indywidualnych upodobań klientów. Aby lepiej wykorzystać drzemiące w ziemi pokłady energii odnawialnej, firma Parati oferuje i zajmuje się instalacją także pomp ciepła szwedzkiej firmy MegaTherm.

Realizacja projektów

Projekty budowlane firmy Parati realizowane są w pełnym procesie inwestycyjnym, bazując na sprawdzonych uwarunkowaniach technicznych dotyczących materiałów i technologii związanych z budownictwem ekologicznym, energooszczędnym, zarówno jednorodzinnym jak i przemysłowym. Firma współpracuje z uznanymi na rynku projektantami branżowymi, kadrą naukową Politechniki Gdańskiej oraz firmami dostarczającymi niezbędnych komponentów, zasobów oraz ewentualnego wsparcia technicznego i merytorycznego.

Oferta

  • Parati Basic - płyta fundamentowa termicznie izolowana
  • Parati Air - płyta fundamentowa z systemem ogrzewania powietrznego
  • Parati Water - płyta fundamentowa z systemem ogrzewania wodnego
  • Parati Electric - [łyta fundamentowa z systemem ogrzewania elektrycznego
  • Pompy ciepła - szwedzkiej firmy Megatherm
  • Termowizja - pomiary efektywności działania systemów grzewczych
  • Akcesoria - elementy płyt fundamentowych

Galeria zdjęć

Płyta Parati Basic w Skierniewicach pod dom pasywny Procyon
Płyta Parati Basic w Skierniewicach pod dom pasywny Procyon
Dom jednorodzinny Bydgoszcz
Dom jednorodzinny Kościerzyna
Dom jednorodzinny Puck
Dom jednorodzinny Słupsk
Osiedle domów jednorodzinnych w Łodzi
Płyta Parati Basic w Poznaniu pod dom pasywny Procyon
Hala 1200m2 w Gdyni
Ogród Zimowy w Gdyni
Gospodarstwo rolne Słupsk

KontaktJak dojechać