PBT Taparado

ul. Sadowa 2
95-001 Biała
woj. łódzkie
 

O firmie

Historia

Historia Przedsiębiorstwa Budowlanego Taparado zaczyna się w czerwcu 1996 roku kiedy to firma działała w branży budowlanej pod nazwą Pionier. Po 12 latach działalności połączyła się z przedsiębiorstwem Zotex aby podnieść jakości świadczenia usług. Doświadczenie dwóch firm i duża baza sprzętowa oraz większa kadra ludzi, pozwoliły świadczyć usługi budowlano-projektowe na większą skalę i z zachowaniem jakości, które były wyznacznikiem działania obydwu przedsiębiorstw. Taparado cały czas się rozwija stosując najnowocześniejsze technologie budowlane oraz wysokiej klasy materiały. Dzięki temu zyskało sobie stabilną pozycję na rynku.

Cele

Hasło Taparado brzmi „Lata tradycji zobowiązują”. Dlatego też firma stawia na sprawdzonych fachowców oraz materiały najwyższej klasy, znanych i cenionych producentów w branży budownictwa. Doceniają to kontrahenci wśród których są inwestorzy indywidualni jak również firmy i instytucje. Zasadą, która kieruje się Tapanado jest bowiem hasło: „U nas drogi jest tylko klient”. Z pomocą przychodzą mu projektanci i doradcy, którzy współpracują na każdym etapie budowy, od projektu po wykończenie.

Oferta

  • budowa obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych (pod klucz)
  • prace adaptacyjno-remontowych
  • wykonywanie: okładzin wewnętrznych i zewnętrznych ścian, sufitów, gładzi gipsowych, sidingu, paneli, suchych tynków i innych
  • układanie glazury, terakoty i piaskowca
  • docieplanie budynków
  • wykonywanie nawierzchni drogowych: krawężników, płyt chodnikowych, kostki brukowej, kamienia naturalnego, granitu, trylinki i innych materiałów
  • projekty architektoniczne, koncepcyjne oraz wykonawcze
  • analizy urbanistyczne terenów
  • ogrodzenia

Osiągnięcia

Taparado to firma, która skutecznie radzi sobie na rynku budowlanym. Sukces ten mierzony jest przede wszystkim ilością zadowolonych klientów. Świadczy o tym galeria referencji i listów polecających, które otrzymuje firma niemal po każdej realizacji. Wysoką jakość doceniają także kontrahenci. Najważniejsze firmy produkujące materiały budowlane wystawiają przedsiębiorstwu swoje certyfikaty świadczące o spełnianiu najwyższych norm technicznych.  

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Nieruchomość wraz z terenem zewnętrznym.
Wykończony dom jednorodzinny.
Nietuzinkowy dom jednorodzinny zbudowany przez firmę PBT Taparado.
W pełni wykończony dom jednorodzinny.
Dom jednorodzinny z drewnianą elewacją.
Duży dom jednorodzinny zbudowany przez pracowników przedsiębiorstwa.
Dom jednorodzinny z położoną elewacją.
Dom jednorodzinny wzniesiony przez firmę.
Etap budowy budynku mieszkalnego.

KontaktJak dojechać