Organica

ul. Zagórska 1
26-050 Miedziana Góra
woj. świętokrzyskie
 

O firmie

Profil

Świętokrzyska firma Organica działa na rynku budowlanym od sześciu lat i zajmuje się wykonywaniem domów z bali techniką rzemieślniczą. To nawiązanie do długotrwałych tradycji budownictwa drewnianego. Stawia się tu na indywidualne podejście do każdego zamówienia, a nie fabryczną produkcję. Choć firma jest stosunkowo młoda to zdążyła już zaistnieć na lokalnym rynku dzięki wysokiej jakości usługom oraz profesjonalnym podejściu do klienta. Budownictwo drewniane to dziś prężnie rozwijający się sektor w branży budowlanej. Jest zdrowe, ciepłe i energooszczędne. Domy wykonywane w tej technice powstają szybko ale jednocześnie są funkcjonalne i estetyczne. Ich aranżacje zależą już od wyobraźni inwestora. Z drugiej strony dużą popularność zyskują także drewniane elementy małej architektury. Również w tym zakresie Organica wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje miedzy innymi altany, wiaty i sauny.

Cele

Dla firmy nie jest ważne przewodzenie na lokalnym rynku ale spełnianie oczekiwań klientów. To jest właśnie droga do sukcesu. Dobre rozpoznanie potrzeb inwestora, przełożenie ich na konkretne rozwiązania konstrukcyjne oraz wysokiej jakości usługi, które świadczy zespół fachowców z długoletnim doświadczeniem. Pozwala ono na realizowanie nawet skomplikowanych projektów. Nadrzędnym celem przedsiębiorstwa jest sprostanie życzeniom i marzeniom kupujących.

Oferta

Osiągnięcia

Choć Organica istnieje na rynku zaledwie od sześciu lat to zdążyła już zdobyć całkiem pokaźne grono klientów. Jest ceniona w regionie za profesjonalizm oraz podejście do kontrahentów. Polityka przedsiębiorstwa zaczyna więc przynosić efekty. Przez utrzymywanie wysokiego poziomu usług staje się ona ważnym partnerem w branży budownictwa drewnianego.  

Galeria zdjęć

Ciekawy dom jednorodzinny zbudowany z bali.
Ciekawy dom jednorodzinny zbudowany z bali.
Dom z bali zbudowany przez firmę.
Etap budowy domu z bali - wznoszenie ścian.
Wznoszenie drewnianej konstrukcji budynku.
Drewniana konstrukcja budynku - dwukondygnacyjnego.
Wnętrze sauny zbudowanej przez firmę.
Sauna zbudowana przez firmę.
Drewniana altana kryta strzechą.
Etap budowy altany ogrodowej z bali.
Etap budowy karczmy z bali.
Wnętrze karczmy z bali - budowa drewnianych schodów.
Karczma z bali zbudowana przez firmę.

KontaktJak dojechać