Nibe-Biawar Sp. z o.o

al. Jana Pawła II 57
15-703 Białystok
woj. podlaskie
 

O firmie

Historia

Szwedzka firma Nibe zajmuje się ogrzewaniem od 1952 roku, a pompami ciepła od ponad 20 lat. Na jej popularność wpływa niewątpliwie wysoka jakość produktów oraz bogata oferta produkowanych urządzeń. Firma Nibe jest europejskim przedsiębiorstwem działającym w trzech sektorach rynku – Nibe Element (Elementy Grzewcze), Nibe Heating (Ogrzewanie) i Nibe Stoves (Kominki). Nibe Element jest europejskim liderem w produkcji komponentów i systemów elektrycznego ogrzewania. Oferta Element obejmuje szeroką gamę rozwiązań technologicznych, m.in.: elementy cylindryczne, aluminiowe, ceramiczne. Nibe Heating jest największym wytwórcą produktów grzewczych na rynku lokalnym. Przez lata produkcja ewoluowała od podstawowych produktów grzewczych do nowoczesnych technologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Ofertę Nibe Heating można podzielić na następujące grupy produktowe: pompy ciepła, kotły do budownictwa, ogrzewacze wody, węzły cieplne.

Cele

Misją firmy jest produkcja towarów najwyższej jakości, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Aktualnie w skład koncernu wchodzi ponad 30 podmiotów m.in. w Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Polsce, Czechach, a także w USA i Chinach. Jednak w swych założeniach firma pragnie poszerzać obszar działania, tak aby towary sygnowane jej logo były znane na całym świecie.

Oferta

 • ogrzewacze wody: elektryczne przepływowe i zbiornikowe, zbiorniki c.w.u, wymienniki poziome i pionowe, bufory,
 • kotły c.o.: na pellet, na węgiel,
 • systemy solarne: kolektory próżniowe, płaskie
 • pompy ciepła: gruntowe, zewnętrzne, wewnętrzne

Osiągnięcia

Wysoka jakość produktów, szeroka gama oferowanych wyrobów oraz długoletnie doświadczenie firmy na rynku techniki grzewczej niejednokrotnie znajdowały uznanie i były doceniane zarówno przez klientów, jak również specjalistów z branży. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty firmy posiadają certyfikat ISO 9001:2008. Przedsiębiorstwo otrzymało Puchar Renexpo Poland w kategorii Innowacyjna Technologia, za system z pompą Nibe F 1245PC, zapewniający ogrzewanie, chłodzenie, ciepłą wodę i wentylację z odzyskiem ciepła.

Więcej o nas

 • Zielona Eskadra ratuje ziemię – ruszyła ekologiczna kampania społeczna
  Z początkiem września ruszyła kampania społeczna firmy Nibe-Biawar pod nazwą „Zielona Eskadra”. Niecodzienny projekt ma na celu uświadomienie społeczeństwu, jak ważna dla środowiska jest aktywność związana z ekologią oraz promowanie dobrych praktyk.
 • Najtańszy sposób na podgrzewanie wody w domu
  Wybór urządzenia do podgrzewania ciepłej wody użytkowej jest bardzo istotny, ponieważ od tego zależy wysokość kosztów eksploatacji. Jak się okazuje, najbardziej opłacalne są w tym celu pompy ciepła do c.w.u., dzięki którym dziennie wydamy zaledwie złotówkę na podgrzanie wody.
 • Po targach Instalacje
  28 kwietnia zakończyły się targi Instalacje 2016 w Poznaniu. Wiele nowości w ofercie Nibe-Biawar ściągnęło na nasze stoisko setki osób. Dziękujemy za odwiedziny!
 • Rewolucja cenowa w NIBE-BAWIAR
  Z końcem marca firma Nibe-Bawiar obniżyła ceny części swoich produktów. Wśród produktów w obniżonej cenie znalazły się między innymi ogrzewacze przepływowe i pojemnościowe, a obniżki cen sięgnęły niemal 20%.
 • Budma 2014 – dziękujemy
  W połowie marca po raz kolejny odbyły się Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA 2014. Wśród wystawców znalazła się również firma Nibe. Producent zaprezentował szeroką gamę swoich produktów.

Galeria zdjęć

Pompa ciepła.
Pompa ciepła.
Pompa ciepła.
Gruntowe pompy ciepła.
Kolektor słoneczny.
System solarny.
Kocioł c.o. na węgiel.
Kolektor słoneczny.
Ogrzewacz wody.
Pompa ciepła.
Kocioł c.o.
Kocioł na pellet.
Płaskie kolektory słoneczne.

KontaktJak dojechać