Mitek Industries Polska Sp. z o.o.

ul. Poznańska 29K
59-220 Legnica
woj. dolnośląskie
 

O firmie

Historia

Mitek Industries to grupa przedsiębiorstw, która od kilkunastu lat świadczy wysokiej klasy usługi w zakresie prefabrykacji konstrukcji z litego drewna łączonych płytami kolczastymi. Oddziały firmy rozproszone są na całym świecie. Marka cieszy się ogromnym zainteresowaniem w USA, Nowej Zelandii, Australii oraz Europie. Od 2001 roku grupa rozpoczęła działalność w Polsce, budując swoją siedzibę w Legnicy. Na terenie Polski firma Mitek Industries jest jedynym przedstawicielem skandynawskiego potentata w nowoczesnej technologii budowy domów szkieletowych.

Cele

Celem marki Mitek Industries jest wychodzenie naprzeciw potrzebom nowoczesnego budownictwa. Specjalistyczna kadra pracownicza cały czas pracuje nad opracowywaniem nowych technologii i programów, które pomogą w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Produkowane przez firmę maszyny, płytki kolczaste oraz specjalne łączniki cechują się najwyższą jakością i innowacyjnością, co stanowi powód do zadowolenia właścicieli i pracowników przedsiębiorstw.

Oferta

Oferta firmy Mitek Industries obejmuje dostarczanie swoim klientom nowoczesnych technologii pozwalających na budowę konstrukcji dachowych z płytami kolczastymi. W skład oferty wchodzą łączniki do drewna, specjalistyczne oprogramowanie oraz wysokiej klasy maszyny budowlane, w tym między innymi piły i prasy. Firma oferuje również fachowe doradztwo specjalistów od oprogramowania dla licencjobiorców.

Misja

Misją firmy jest systematyczna praca nad ciągłym udoskonalaniem swojej oferty celem wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Ciężka praca kadry pracowniczej Mitek Industries przekłada się na produkcję elementów prefabrykowanych cechujących się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością i zgodnością z normami budowlanymi każdego z krajów, na terenie którego funkcjonują oddziały przedsiębiorstwa. Budowanie mocnego zaplecza i zdobywanie zaufania klientów na całym świecie to misja, na której wypełnienie przedsiębiorstwo Mitek Industries poświęca wszystkie swoje siły.  

Galeria zdjęć

KontaktJak dojechać