Michalec S.C.

ul. Tomaszowska 49
93-235 Łódź
woj. łódzkie
 

O firmie

Historia

Firma Michalec powstała w 1996 roku. Od początku swojej działalności współpracuje z największymi producentami kostki brukowej i galanterii betonowej Polsce, takimi jak Libet, Semmelrock, Bruk-Bet czy Polbruk. W ofercie firmy znajdziemy jeszcze kamienie elewacyjne, imitujące kamienie naturalne, które dzięki zastosowaniu keramzytu są o wiele tańsze. W trosce o zadowolenie klientów, firma świadczy również szeroki zakres usług. Kompleksowa oferta dla domu obejmuje sprzedaż kostki brukowej, zaprojektowanie oraz wykonanie robót w ramach projektu. Fachowcy wykonują pomiary bezpośrednio na placu budowy w celu precyzyjnego wyliczenia ilości potrzebnych materiałów, tak aby zminimalizować koszty poniesione przez klienta. Ponadto Michalec wykonuje wszelkie roboty drogowe, place manewrowe, remonty chodników, remonty kanalizacji oraz inne roboty inżynieryjne. Wszystkie prace są wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną oraz z obowiązującymi standardami. Od dwunastu lat firma świadczy usługi w branży transportowo-budowlanej i zajmuje się wynajmowaniem maszyn budowlanych, transportem specjalistycznym oraz sprzedażą maszyn.

Cele

Michalec pragnie stale poszerzać zakres oferowanych produktów i usług, tak aby wyjść naprzeciw wymaganiom rynku. Misją firmy jest spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto firma chce nawiązać stałe kontakty biznesowe, poszukując nowych partnerów do współpracy, po to, by jej oferta była atrakcyjna i bogatsza. Specjaliści projektują i aranżują ogrody, podjazdy, parki, place, deptaki i ulice, by tworzyć przyjazne, estetyczne i wygodne przestrzenie, ponieważ Michalec pragnie uczestniczyć w życiu społeczności.

Oferta

  • kostka granitowa: granit szary i czerwony, bazalt
  • kamień elewacyjny: relief, klimaterm
  • systemy kanalizacji: kanał niski, kanał z kratką, kratki

Osiągnięcia

Michalec dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobył zaufanie klientów i kontrahentów. Profesjonalizm zaowocował licznymi nagrodami i wyrazami uznaniami za produkty i usługi najwyższej jakości.  

Galeria zdjęć

Przykład ułożenia kostki brukowej.
Przykład ułożenia kostki brukowej.
Przykład zastosowania kostki brukowej w  ogrodzie.
Zastosowanie kamienie elewacyjnego - Cyklop.
Zastosowanie kamienia elewacyjnego - Tatry.
Zastosowanie kamienia elewacyjnego do zabudowy kominka - Oval.
wykorzystanie kamienia elewacyjnego - Jura.
Wykorzystanie kamienia elewacyjnego - Romalit.
Wykorzystanie kamienia elewacyjnego - Monoryt.
Wykorzystanie kamienia elewacyjnego - Continental.
Wykorzystanie kamienia elewacyjnego - Klinkieryt.
Maszyny transportowe firmy.
Prace ziemne.
Prace ziemne.

KontaktJak dojechać