Mazer Paweł Olszewski

ul. Wiklinowa 58
15-157 Białystok
woj. podlaskie
 

O firmie

Historia

Firma Mazer powstała z pasji oraz wielkiej miłości do drewna. Jej właściciel Paweł Olszewski wyniósł ją z domu. Jego ojciec był stolarzem, a on sam często pomagał w jego warsztacie. Studia na politechnice połączył z pracą w stolarni, gdzie początkowo realizował proste zadania aż po najbardziej skomplikowaną obróbkę. Dzięki temu poznał ten fach od każdej strony. Z kolei jego żona, Joanna jest architektem. Wspólnie tworzą drewniane schody o niespotykanych wzorach. Specjalizują się w nowatorskich rozwiązaniach i nietypowych projektach. Ich praca to jednocześnie pasja i miłość. Wykonują i projektują schody z różnych rodzajów drewna, zarówno rodzimego jak i egzotycznego. Zatrudniają najwyższej klasy fachowców. Dzięki temu firma wciąż się rozwija a ilość zamówień rośnie.

Cele

Mazer reklamuje się hasłem „wszystkie stopnie luksusu”. I w taki właśnie sposób patrzą na schody ich właściciele. Jako na rozwiązanie, które ma być nie tylko funkcjonalne ale i piękne. To wspaniałe wykończenie każdego domu czy mieszkania. To także konieczność dostosowania się do wymogów klienta. Jego zadowolenie jest tu bowiem najważniejsze. Długoletnie doświadczenie, wiedza o różnych rodzajach drewna, jego starzeniu się i pracy pozwala dobierać rozwiązania idealnie pasują do wymagań inwestorów. To wielka umiejętność i niewątpliwy atut dla firmy, która działa w dość wąskiej i wysoko wyspecjalizowanej branży. Oprócz wiedzy Mazer to także indywidualne podejście do klienta, do jego wyobrażeń i potrzeb. To umiejętność słuchania i wprowadzania zmian zgodnie z oczekiwaniami inwestorów. A nade wszystko jakość, za która ręczą właściciele.

Oferta

  • produkcja schodów
  • montaż schodów

Osiągnięcia

Mazer to producent schodów o sprawdzonej reputacji. Działa w wąskiej i specjalistycznej branży, gdzie jakość liczy się bardziej niż cokolwiek innego. Projekty o wspaniałym wzornictwie, połączone z doskonałym drewnem to zalety, które doceniają klienci. Ich zadowolenie jest dla firmy największą nagrodą.   

Galeria zdjęć

Pięknie zdobione schody drewniane.
Pięknie zdobione schody drewniane.
Minimalistyczne schody pasujące do nowoczesnych wnętrz.
Niezwykła konstrukcja schodów z przeszkloną balustradą.
Drewniane schody z przeszkloną balustradą.
Schody wykonane z drewna - ze zdobieniami.
Drewniane schody z pięknym zdobieniem.
Nowoczesne schody - drewniane.
Schody drewniane ze zdobioną poręczą.
Drewniane schody z licznymi zdobieniami.
Niezwykłe schody stworzone przez firmę Mazer.
Zakręcone schody drewniane.
Schody drewniane zbudowane z drewna egzotycznego.
Schody zbudowane z drewna.
Klatka schodowa ze schodami zbudowanymi przez firmę.
Schody wykończone drewnem.
Oryginalne schody zaprojektowane i wytworzone przez firmę Mazer.
Drewniane schody zbudowane przez firmę.
Zaokrąglone schody zbudowane przez firmę.

Kontakt



Jak dojechać