Lux4home S.C. Trestka i Wąsik

ul. Fabryczna 13
31-553 Kraków
woj. małopolskie
 

O firmie

Historia

Lux4home specjalizuje się w sprzedaży wyrobów z wysokiej klasy kamieni naturalnych. Firma importuje towary bezpośrednio od producentów, wytwarzających je w Indonezji. Na zlecenie Lux4home powstają między innymi umywalki kamienne, wanny z kamienia, płytki kamienne, otoczaki, mozaiki kamienne, kamień na ściany i okładziny ścienne. Wszystkie wyroby oferowane przez firmę produkowane są przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w ręcznej obróbce kamienia naturalnego. Stała obecność na miejscu produkcji pracowników z Polski pozwala na odpowiednią selekcję najlepszych materiałów o ciekawych kolorach, kształtach i rozmiarach, składających się na gotowy towar. Wszystkie kamienie używane do obróbki pochodzą z wysp Indonezji, takich jak Bali, Jawa, Sumatra, Borneo czy Maluku. Dziewicza natura tych terenów oferuje niezwykły i niespotykany w Europie wybór kamieni naturalnych, a ich egzotyczność przyczynia się do powstawania najwyższej klasy, ekskluzywnych towarów, które cieszą się powodzeniem na całym świecie. Firma Lux4home od 2006 roku dostarcza do Polski, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Czech, Norwegii, Australii oraz wielu innych krajów, wyjątkowe kamienie naturalne.

Cele

Misją firmy jest zadowolenie i komfort klientów. Lux4home pragnie oferować produkty, które do tej pory były zarezerwowane wyłącznie dla najwyższych elit i wykorzystywane były w zamkach, pałacach czy dworkach. Starania firmy zmierzają do rozpowszechnienia produktów z kamieni naturalnych tak, aby każdy klient mógł bez problemu aranżować luksusowe i szykowne wnętrza swego domu. Ponadto towary wykonane z tak szlachetnych materiałów odznaczają się niezwykłą wytrzymałością i zapewniają komfort użytkowania przez długie lata.

Oferta

  • umywalki kamienne
  • wanny kamienne
  • otoczaki
  • mozaiki kamienne
  • parkiety kamienne
  • ścianki z kamieni
  • okładziny kamienne
  • reliefy
  • kamienie dekoracyjne

Osiągnięcia

Firma dzięki bogatej ofercie zyskała liczne grono zadowolonych klientów. Wszystkie towary firmy spełniają normy produkcji i jakości określone przez dyrektywy Unii Europejskiej. W 2012 roku Lux4home została uhonorowana Laurem Klienta w kategorii odkrycie roku.

Galeria zdjęć

Umywalka kamienna - Gemma.
Umywalka kamienna - Gemma.
Umywalka kamienna - Verum.
Umywalka kamienna - Animus.
Umywalka kamienna - Ornatus.
Umywalka kamienna - Lavabo.
Umywalka kamienna - IDS.
Kamienna wanna - Contario.
Kamienna wanna - Flumen.
Drewniana wanna - Teak Tub Ellipse.
Kamienny brodzik - Mar 11.
Płaskorzeźba ścienna - Reliefy.
Dywan kamienny - Alfombra.
Dywan kamienny - Alfombra.
Kamienie otoczaki - Bali Black Grey.
Mozaika marmurowa - Island Mix.
Mozaika kamienna - Jepara Grey.
Ścianka z kamienia - Yellow Sand Stone.
Ścianki z kamienia (otoczaki) - Dark Ocean.
Wycieraczka - White Pebble.

KontaktJak dojechać