Libet S.A.

ul. Powstańców Śląskich 5
53-332 Wrocław
woj. dolnośląskie

Więcej o nas

 • Nawierzchnia na maksa - płyty tarasowe i kostki brukowe w dużych formatach
  Dążenie do zwiększania formatu pojedynczego elementu to trend, który od pewnego czasu jest wyraźnie zauważalny zarówno przy wykańczaniu wnętrz, jak i w aranżacji ogrodów. Wielkoformatowych produktów nie mogło więc zabraknąć wśród materiałów nawierzchniowych. W ofercie firmy Libet znajdziemy różnorodne płyty tarasowe i kostki brukowe w wersji maxi, które pozwolą realizować nowoczesne projekty zagospodarowania przestrzeni prywatnej i publicznej.
 • Płyty i płytki elewacyjne – sposób na efektowną i trwałą fasadę
  Elewacja stanowi jeden z kluczowych elementów decydujących o wyglądzie budynku. To właśnie materiał, kolor, faktura i detale zdobiące ściany zewnętrzne nadają charakteru całości i wpływają na postrzeganie obiektu. Warto przy tym pamiętać, że elewacja pełni nie tylko funkcje estetyczne, ale przede wszystkim użytkowe.
 • Libet laureatem Gali TOPBuilder 2016 oraz konkursu Dobry Design 2016
  Ostatnie dni przyniosły nam dwa bardzo ważne wyróżnienia, które przyznawane są najbardziej prestiżowym materiałom z branży budowlanej. Statuetka TOPBuilder 2016 oraz wygranie konkursu Dobry Design 2016, wskazują zarówno na wysoką jakość, innowacyjność, jak i popularność nagrodzonych produktów.
 • Libet z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2015
  26 czerwca 2015 roku odbyła się gala wręczenia tytułów „Budowlanej Marki Roku 2015”. Wydarzenie, podczas którego nagrody wręczono w 29-ciu kategoriach produktowych, zgromadziło nie tylko przedstawicieli producentów materiałów budowlanych, ale również delegatów organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszenia branżowe czy instytucje rządowe.
 • Ogród Wystawowy Libet Platinium w Mokronosie otwarty
  Zlokalizowany w podwrocławskim Mokronosie autoryzowany punkt sprzedaży Libet Platinium to kolejne już miejsce na mapie Polski, w którym podziwiać możemy szeroką ofertę producenta. Na powierzchni ponad 1000 m2 zaprezentowano znane z poprzednich kolekcji kostki brukowe i elementy małej architektury, które zestawiono z wprowadzonymi w tym roku na rynek włoskimi gresami z linii Libet Ceramic.
 • Wirtualnie po ogrodach wystawowych Libet Design
  Możesz odkrywać piękno Ogrodów Wystawowych Libet Design w Łodzi oraz Libiążu zawsze, kiedy tylko masz na to ochotę. Zapraszamy na wirtualny spacer po tych niezwykłych przestrzeniach, gdzie poznasz bogactwo materiałów nawierzchniowych firmy Libet i zobaczysz jak ogromne drzemią w nich możliwości aranżacyjne.

Galeria zdjęć

Klasyczna kostka brukowa Atrio.
Klasyczna kostka brukowa Atrio.
Kostka brukowa Durango.
Kostka brukowa Merano.
Kostka brukowa Natulit.
Kostka brukowa Romano.
Kostka brukowa Elegante.
Kostka brukowa Akropol.
Kostka brukowa Piccola.
Kostka brukowa Quadro.
Kostka brukowa Via Castello.
Kostka brukowa Colormix.
Fuga do nawierzchni kostek brukowych i płyt tarasowych.
Płyty tarasowe Monza Elegante.
Impregnat zabezpieczający powierzchnię płyt.

KontaktJak dojechać