Koss-Service Sp. z o.o.

ul. Komorowska 10
05-830 Nadarzyn
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Branża klimatyzacyjna i wentylacyjna należy do najszybciej rozwijających się segmentów budownictwa. Trudno dziś sobie wyobrazić budynek nowo wybudowany, który nie posiada odpowiednich instalacji. Jednak w 1990 roku, kiedy działalność rozpoczynała firma Koss rynek ten był jeszcze bardzo mały i nie było do końca wiadomo czy rozwiązania te przyjmą się w Polsce. Początki działalności przedsiębiorstwa to serwis i naprawy gwarancyjne klimatyzatorów, wentylatorów oraz instalacji. Tak wyglądał profil firmy do 2004 roku, kiedy to do oferty wprowadzono projektowanie i wykonawstwo instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Działalność ta dotyczy wszelkiego rodzaju obiektów od domów mieszkalnych, przez budynki użyteczności publicznej po hale przemysłowe. Dla każdego z nich dobierany jest indywidualny rozkład urządzeń oraz dostosowywane sieci. Kolejnym ważnym krokiem w rozwoju Koss było podpisanie w 2009 roku umowy o współpracy ze spółką Flakt, która specjalizuje się w systemach oddymiania. Dzięki temu kolejny raz poszerzył się zakres jej działalności. Do 2013 roku Koss przekształciło się z niewielkiego, działającego w regionie mazowieckim, serwisanta w ogólnopolską firmę, która projektuje i wykonuje instalacje klimatyzacyjno-wentylacyjne oraz oddymiania na światowym poziomie

Cele

Głównym celem Koss jest dostarczanie klientom usług na najwyższym poziomie. Jej właściciel Walter Kaczorowski posiada długoletnie doświadczenie w tworzeniu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dzięki temu, a także wyspecjalizowanej kadrze, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, udało się stworzyć zespół, który spełnia wszystkie wymagania klientów.

Oferta

  • wykonywanie instalacji klimatyzacyjnych
  • wykonywanie instalacji wentylacyjnych
  • instalacje oddymiania

Osiągnięcia

W ciągu ponad 20 lat działalności Koss wyrobił sobie stabilną pozycję na rynku. Jest jednym z bardziej znanych instalatorów i wykonawców sieci wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w kraju. W swoim portfolio ma realizacje takich zamówień jak na przykład Hotel „Czarny Potok” w Krynicy Zdroju, realizacje Erbudu czy JW. Constructions. Wszystkie procedury stosowane w firmie wywodzą się z norm certyfikatu ISO 9001, który zaświadcza o wysokiej jakości usług wykonywanych przez Koss.

Galeria zdjęć

Przemysłowa instalacja wentylacyjna.
Przemysłowa instalacja wentylacyjna.
Instalacje wentylacyjne.
Instalacja wentylacyjna na dachu budynku.
Siedziba firmy Koss.

KontaktJak dojechać