Koperfam Sp. z o.o.

ul. Olszankowa 51
05-120 Legionowo
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Koperfam to polska firma, która specjalizuje się w sprzedaży produktów wykorzystujących działanie dwóch żywiołów: ognia i wody. Koperfam oferuje swoim klientom kominki i sauny najlepszych światowych marek. Ogień zamknięty w palenisku kominka jest źródłem bezpiecznego ciepła i niezwykłego nastroju. Ale ogień to także symbol nowoczesnych rozwiązań kompleksowych systemów grzewczych, bazujących na odnawialnych źródłach ciepła jak pelet czy energia słoneczna. Natomiast woda parująca z rozgrzanych kamieni, oczyszcza duszę i ciało, przynosi relaks i odprężenie oraz zapewnia hydromasaż i relaksacyjne kąpiele. Koperfam wszystkie te dobrodziejstwa natury oferuje swoim klientom w postaci najwyższej jakości towarów. Ponadto firma zapewnia profesjonalny montaż i serwis.

Cele

Filozofia firmy, wbrew panującym trendom, nie polega na oferowaniu klientom najtańszych produktów. Koperfam we wszystkim co robi stawia przede wszystkim na jakość i rzetelność, proponując produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Dlatego oferta firmy skierowana jest do wszystkich tych, którzy poszukują zawsze najlepszych, najbezpieczniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań, nie uznając kompromisów. Prawie 20-letnie doświadczenie i ścisła współpraca z renomowanymi producentami, zapewniły firmie pozycję lidera w branży.

Oferta

  • SPA: sauny, kabiny, piece do saun, kabiny kąpielowe, łaźnie parowe, wanny łazienkowe, baseny
  • wkłady kominkowe: żeliwne, stalowe, z płaszczem wodnym, narożne, dwustronne, trójstronne, z szybą (prostą, panoramiczną, pryzmatyczną)
  • kominki: żeliwne i stalowe na drewno, ekopiece (na pelet, z płaszczem wodnym)
  • kominki Focus: centralne, przyścienne, do zabudowy
  • kominki elektryczne: ścienne, do zabudowy, wolnostojące, parterowe

Osiągnięcia

Firma, dzięki zaangażowaniu i dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów, zyskała grono zadowolonych klientów. Koperfam był wielokrotnie nagradzany i doceniany. W 2011 roku otrzymał nagrodę Płomień Roku w kategorii wybór profesjonalistów. Rok później firmie przyznano Europejski Certyfikat Rzetelni w Biznesie, a Międzynarodowe Targi Poznańskie nagrodziły ją nagrodą Acanthus Aureus na targach Kominki 2012.

Galeria zdjęć

Kominek elektryczny Mozzart.
Kominek elektryczny Mozzart.
Wkład kominkowy narożny KFD ECO iLINE 5183 RH.
Piec kominkowy HWAM 3630.
Aranżacja z wykorzystaniem kominka Emifocus.
Aranżacja z wykorzystaniem kominka Antenefocus.
Aranżacja z wykorzystaniem kominka Antenefocus.
Aranżacja z wykorzystaniem kominka Antenefocus.
Aranżacja z wykorzystaniem kominka Gigafocus.
Kominek elektryczny Bella.
Kominek elektryczny Dante.
Kominek elektryczny Laguna.
Kominek elektryczny Novara.
Kominek elektryczny Verona Corner.
Wkład kominkowy narożny KFD ECO iLINE 5183 RH.

KontaktJak dojechać