Klimosz Sp. z o.o.

ul. Zjednoczenia 6
43-250 Pawłowice
woj. śląskie
 

O firmie

Historia

Klimosz to znana i ceniona w Polsce i Europie marka, specjalizująca się w technice grzewczej. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych dystrybutorów kotłów żeliwnych na paliwo stałe Viadrus oraz kotłów automatycznych na ekogroszek i biomasę Klimosz. Przedsiębiorstwo, wspomagając wykorzystanie nowoczesnych technologii i energii odnawialnej w procesie grzewczym, zajmuje się także dystrybucją pomp ciepła Emmeti, trwałych i estetycznych grzejników stalowych Quinn, wysokiej jakości podgrzewaczy wody Dražice oraz unikalnych kotłów kondensacyjnych Attack i Coopra pod własną marką.

Cele

Dynamiczny i przemyślany rozwój firmy od wielu lat oparty jest na budowaniu oferty handlowej najlepiej dopasowanej do potrzeb klientów, składającej się z produktów najwyższej jakości, wspartej profesjonalnym serwisem. O pozycji firmy Klimosz i jej konkurencyjności decyduje także nowoczesne zarządzanie i rozbudowana sieć dystrybucyjna w całej Polsce, do której należy ponad 500 firm obsługiwanych przez 5 oddziałów hurtowych oraz przedstawicielstwa handlowe w Czechach i na Słowacji.

Oferta

  • kotły zasypowe
  • kotły automatyczne
  • kotły gazowe i olejowe
  • grzejniki: panelowe, łazienkowe, dekoracyjne, żeliwne
  • pompy ciepła
  • piece kuchenne
  • wkłady kominkowe żeliwne

Osiągnięcia

Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu zdobyła uznanie i zaufanie klientów i kontrahentów. Produkując systemy grzewcze najwyżej jakości, marka jest wielokrotnie nagradzana i doceniana. W 2007 roku Polska Korporacja Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji nagrodziła Klimosz tytułem Złotego Instalatora za cykliczne, specjalistyczne szkolenia dla instalatorów oraz serwisantów kotłów automatycznych. W 2011 roku firma otrzymała nagrodę Dynamiczne Przedsiębiorstwo, za największą dynamikę przychodu oraz zatrudnienia, nadaną przez Żorską Izbę Gospodarczą. Ponadto Klimosz aktywnie wspiera i działa na rzecz lokalnej społeczności, za co został uhonorowany w 2009 roku nagrodą Phoenix Sariendis za wybitne zasługi dla społeczeństwa miasta Żory.

Galeria zdjęć

Kocioł zasypowy - Viadrus Hercules U22.
Kocioł zasypowy - Viadrus Hercules U22.
Kocioł zasypowy - Viadrus Hercules U22.
Kocioł zasypowy - Viadrus Hercules U22 Basic.
Kocioł zasypowy - Viadrus Hercules U22 Basic.
Kocioł zasypowy - Viadrus Hercules U26.
Kocioł zasypowy - Viadrus Hercules U26.
Kocioł zasypowy - Viadrus Hercules U24.
Kocioł zasypowy - Viadrus Hercules U24.
Kocioł zasypowy - Viadrus Lingator.
Kocioł automatyczny - Klimosz Duo NG.
Kocioł automatyczny - Klimosz MultiDuo NG.
Kocioł automatyczny - Klimosz Combi.
Kocioł automatyczny - Viadrus Green Eco.
Zestaw palnika peletowego.
Kotły kondensacyjne - Attack.

KontaktJak dojechać