Jeremias Sp. z o.o.

ul. Kokoszki 6
62-200 Gniezno
woj. wielkopolskie
 

O firmie

Profil

Grupa Jeremias działa na europejskim rynku producentów kominów stalowych od przeszło czterdziestu lat. Zaczynając od niewielkiego zakładu, z czasem stała się potentatem w swojej branży. Firmowane przez nią zakłady działają dziś niemal w całej Europie, a dystrybucja obejmuje także kraje pozaeuropejskie. Oferta koncernu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw jak i instytucji. Specjalizuje się on bowiem w wysokiej klasy kominach o dużych wymaganiach technicznych. Tworzy systemy odprowadzania spalin z obiektów przemysłowych, ale także systemy kominkowe do domów mieszkalnych. Dynamiczny rozwój oraz poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych owocują ciągłym poszerzaniem oferty o produkty innowacyjne i coraz bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.

Cele

Jeremias pragnie oferować wyłącznie produkty najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, firma cały czas rozwija swój potencjał oraz poszukuje innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Swoje produkty opiera o atestowane materiały oraz wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. W ostatnim czasie, coraz większą uwagę przywiązuje do spraw związanych ze środowiskiem naturalnym i jego ochroną. Dlatego też wśród jej produktów znajduje się wiele rozwiązań proekologicznych. Jeremias dba także o klienta, oddając do jego dyspozycji zastęp wyspecjalizowanych doradców, którzy służą pomocą w doborze odpowiedniego systemu kominowego oraz urządzeń, które poprawią komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Oferta

  • systemy kominowe jedno i dwuścienne, koncentryczne
  • obudowy kominów
  • przyłącza do paliw stałych
  • akcesoria kominowe
  • kominy przemysłowe samonośne
  • konstrukcje wsporcze rurowe
  • wieże wentylacyjne

Osiągnięcia

Jeremias to przykład przedsiębiorstwa, które drogę od niewielkiego zakładu usługowego do sprawnie działającego koncernu międzynarodowego. Firma należy do liderów europejskiego rynku, a jej wyroby odznaczają się wysoką jakością oraz spełnianiem bardzo wyśrubowanych norm bezpieczeństwa.    

Galeria zdjęć

Systemy kominowe zamontowane przez firmę - Monachium.
Systemy kominowe zamontowane przez firmę - Monachium.
Siedziba firmy Jeremias.
Systemy kominowe firmy - Monachium.
Pomosty spoczynkowe.
System jednościenny EW-las.
Schemat działania systemu EW-las.
Schemat działania jednościennego systemu odprowadzania spalin.
Powietrzno-spalinowy system Twin.
Kominy przemysłowe firmy.
Przyłącza kominowe do odprowadzania dymów i spalin z kominków, wkładów kominkowych, oraz kotłów na paliwa stałe.

KontaktJak dojechać