Jaga Polska Sp. z o.o

ul. Zwycięzców 28
03-938 Warszawa
woj. mazowieckie

Więcej o nas

 • Jaga - grzejniki deko w wersji eko
  Nie jest sztuką wyprodukować grzejnik dekoracyjny. Sztuką jest wyprodukować taki grzejnik dekoracyjny, który będzie miał dużą wydajność, będzie budził emocje i jak najmniej będzie ingerował w środowisko. Ekodesign to przyszłość, która w Jadze jest teraźniejszością.
 • Ogrzewanie Jaga - ciepło bez kompromisów
  Pod skrótami Low-H2O, DBE, Energy Savers kryją się zdobycze najnowszej techniki grzewczej Jaga. Techniki, która w efektywny i ekologiczny sposób służy swoim użytkownikom do komfortowego pozyskiwaniu ciepła. Dzięki kreatywności belgijskiego producenta nasze wnętrza mogą być efektywnie i pięknie ogrzane, nawet jeśli system grzewczy oparty jest o pompę ciepła, kocioł kondensacyjny czy ogrzewanie podłogowe.
 • Jaga - grzejniki, które zachwycają
  Kreatywność firmy Jaga można mierzyć na różne sposoby: liczbą zachwyconych klientów, liczbą nagród przyznanych za technologię i wzornictwo, a także liczbą kopii grzejników Jaga.
 • Grzejniki Jaga ponad standardem
  Teoretycznie większość grzejników można zamontować prostopadle do ściany, praktycznie tylko nieliczne (specjalne zawiesia i mocowania). To co dla wielu jest opcją, w firmie Jaga jest standardem.
 • Grzejniki Jaga - kreatywność i wyobraźnia
  Wyobraźnia to słowo-klucz do postrzegania firmy Jaga. Wyobraźnia leży u podstaw innowacyjnych technologii i produktów Jaga, jest też motorem niekomercyjnych projektów z pogranicza sztuki, w które angażuje się belgijski producent.

Galeria zdjęć

Grzejnik dekoracyjny Geo.
Grzejnik dekoracyjny Geo.
Grzejnik dekoracyjny Geo dostępny jest w ośmiu kolorach kamienia, wykonanych z czystego mineralnego granulatu.
Grzejnik dekoracyjny Twine.
Maxi to model grzejnika charakteryzujący się bardzo trwałą obudową. Został on stworzony z myślą o zastosowaniu w takich miejscach jak klatki schodowe, przedpokoje itp.
Ultracienki grzejnik o potężnej mocy łączy superwydajną technologię grzewczą Low H2O z cichym, dynamicznym systemem chłodzenia.
Grzejnik Play to przykład na to, że ciepło może być i ekologiczne i zabawne.
Kolorowy grzejnik Play idealnie pasuje do pokoju dziecka.
Drewniana obudowa grzejnika serii Knockonwood.
Dekoracyjny grzejnik Pinch.
Linea Plus to kombinacja piękna z technologią Low-H2O.
Drewniana obudowa grzejnika wykończona jest poliuretanowym, odpornym na zarysowania lakierem o połysku 40%.
Grzejnik Linea Plus.

KontaktJak dojechać