Ceramika Polska Sp. z o.o. Zakład Hadykówka

ul. M.Konopnickiej 18
35-211 Rzeszów
woj. podkarpackie
 

O firmie

Historia

Firma Hadykówka rozpoczęła działalność w 1972 roku jako zakład państwowy należący do Rzeszowskiego Przedsiębiorstwa Ceramiki Budowlanej. Z upływem lat, nabierając doświadczenia w produkcji, firma odłączyła się od przedsiębiorstwa i w 1991 roku rozpoczęła samodzielną działalność. Lata 2005-2006 były dla Hadykówki przełomowe, gdyż dzięki pozyskaniu nowego partnera strategicznego, firma przeszła szereg zmian i modernizacji. Proces ten zaowocował nagłym rozkwitem firmy, która w szybkim czasie zyskała szerokie grono zadowolonych klientów. Dzięki najlepszym w kraju złożom iły krakowieckiej, zakład wytwarza produkty najwyższej jakości o niezwykłych właściwościach wytrzymałościowych, akustycznych i wizualnych. Ponadto wszystkie wytworzone produkty są w 100% ekologiczne i nie niszczą środowiska naturalnego.

Cele

Przesłaniem ukazującym misję firmy jest zdanie wypowiedziane przez Prezesa Zarządu: „Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie klientom dokładnie na czas produktów spełniających wszystkie ich oczekiwania oraz w pełni wartych swojej ceny”. Szacunek dla klienta i jego zadowolenie są sprawami priorytetowymi dla firmy, dlatego pracownicy dokładają wszelkich starań, by produkty przez nich wytwarzane spełniały wszelkie normy i były najlepsze w swojej klasie. Firma pragnie rozszerzyć swoją działalność produkcyjną na rynki zagraniczne, dzięki czemu polska marka byłaby promowana na świecie.

Oferta

Osiągnięcia

Hadykówka, dzięki blisko 35-letniemu doświadczeniu w branży, była wielokrotnie nagradzana i posiada wiele certyfikatów świadczących o najwyższych standardach jakości. Firma na swoim koncie posiada certyfikat TÜV CERT ISO 9001:2000, dający pewność, że producent stosuje system zarządzania zgodny z wymaganiami w zakresie produkcji ceramiki budowlanej. Poza tym firma jako jedyna w Polsce i Europie posiada "Certyfikat Zgodności Ekologicznej" wydany przez niemiecką firmę TÜV CERT w 2008 roku. Działania na rzecz ochrony środowiska przyniosły Hadykówce liczne certyfikaty potwierdzające ekologiczny charakter firmy, między innymi „Certyfikat Programu Firma Bliska Środowisku 2008”, „Certyfikat Zielona Marka 2010” oraz "Eko Certyfikat 2010".

Galeria zdjęć

Gotowe produkty - pustak Eco Ceram, cegła Eko Kratówka.
Gotowe produkty - pustak Eco Ceram, cegła Eko Kratówka.
Gotowe produkty - pustak Eko Ceram, cegła Eko Kratówka.
Gotowy produkt - cegły modularne Eko DZ.
Gotowe produkty - cegła modularna Eko Dz i cegła Eko Kratówka.
Gotowe produkty - pustak Eko Max, pustak Eko Ackermana.
Zakład produkcyjny w Rzeszowie.
Etap produkcji - surowiec iła krakowiecka.
Pustak ścienny Eko Max.
Pustak ścienny Eko U.
Cegła modularna Eko DZ.
Pustak stropowy Eco Ceram.
Cegła Eko Kratówka.
Pustak Eco Ackermana.
Cegła Eko Dziurawka.
Cegła Eko Pełna.
Pustak Eko P240.

KontaktJak dojechać