Fabryka Domów Jabłońskiego

ul. Piłsudskiego 72
38-400 Krosno
woj. podkarpackie
 

O firmie

Firma Fabryka Domów Jabłońskiego powstała 1975 roku, jej założycielem był Edmund Jabłoński. Firma początkowo trudniła się usługami stolarskimi dla ludności. Od 1980 roku zostały budowane pierwsze obiekty szkieletowe (kwiaciarnie, lodziarnie, domki letniskowe). Oprócz usług stolarskich, budowania szkieletów firma zajmowała się handlem drewna oraz budownictwem tradycyjnym. Od 2009 roku główną działalnością firmy stało się budownictwo szkieletowe.

Firma buduje domy szkieletowe, kanadyjskie. Proponuje wybór domu szybkiego w budowie, trwałego i niezwykle oszczędnego w utrzymaniu. Konstrukcja domu powstaje z materiałów naturalnych i zdrowych. Mieszkanie w domu w technologii drewnianej jest optymalne dla środowiska naturalnego. Firma oferuje domy, mieszkania całoroczne, domy letniskowe. Realizuje indywidualne koncepcje klientów, a także projekty katalogowe. Wykonywana przez firmę budowa domów drewnianych odbywa się w oparciu o wyraźnie określone cele, standardy jakości. Firma posługuje się profesjonalnymi metodami organizacji pracy. Jej zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy.

Technologia lekkiego szkieletu drewnianego polega na wznoszeniu domów opartych na drewnianej konstrukcji ścian, stropów i dachu z małogabarytowych elementów konstrukcji. Konstrukcja spełnia wszelkie wymagania stawiane obiektom przez prawo budowlane, wszystkie materiały posiadają certyfikaty CE. Poszycie wykonane jest z płyty OSB V312 mm. Firma świadczy usługi: produkcja i montaż całorocznych oraz letniskowych domów drewnianych, drewniane karczmy, bary i altany, elementy wykończenia wnętrz.

KontaktJak dojechać