P.P.H.U. Eureka

ul. Krótka 13
62-028 Koziegłowy
woj. wielkopolskie
 

O firmie

Profil

Właściwa wentylacja domu czy budynku usługowego to jedno z najważniejszych zagadnień, które nasuwa się każdemu inwestorowi. Odpowiedni sposób rozwiązania tej kwestii zapewnia przede wszystkim trwałość budynku. Wilgoć, która osadza się w każdym zamkniętym pomieszczeniu jest bowiem dla niego niszcząca. Z drugiej strony wentylacja to także zdrowie mieszkańców i użytkowników budynku. W wilgotnym środowisku doskonale rozwijają się grzyby i pleśnie, które są szkodliwe dla człowieka. Dlatego też tak ważny jest wybór właściwej formy wentylacji oraz znalezienie produktów, które sprostają wielkości oraz warunkom użytkowania budynku. Cały system powinien być ze sobą powiązany oraz stanowić sprawnie działającą całość. Dlatego też inwestorzy potrzebują wszechstronnego zaopatrzenia w elementy wentylacyjne. Zapewnia je firma Eureka z miejscowości Koziegłowy. Produkuje ona akcesoria wentylacyjne oraz prowadzi sprzedaż produktów innych marek. Jej oferta jest bardzo szeroka i dostosowana do szerokiego kręgu odbiorców.

Cele

Celem przedsiębiorstwa jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów. Dodatkowo powinny one być dostosowane do rosnących wymagań. Dlatego też firma systematycznie rozszerza swoja ofertę i inwestuje w nowoczesne technologie. Branża wentylacyjna jest w tej chwili jedną z najszybciej rozwijających się na rynku. Siłą Eureki jest jej kadra. To wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają odpowiednie kompetencje by doradzać w sprawach związanych z doborem sprzętu oraz jego właściwą instalacja.

Oferta

  • kratki i osiny wentylacyjne: ścienne, drzwiowe, meblowe, sufitowe z tworzyw sztucznych i metalu
  • zespoły nawiewne
  • osłony wentylacyjne kanałów zewnętrznych
  • drzwiczki rewizyjne
  • systemy dystrybucji powietrza metalowe i z tworzyw sztucznych
  • kratki wentylacyjne metalowe
  • wentylatory

Osiągnięcia

W ciągu lat swojej obecności na rynku Eureka wyrobiła sobie stabilną pozycję. Jest znana wśród inwestorów i wykonawców, którzy chętnie korzystają z jej usług i polecają ją kolejnym klientom.    

Galeria zdjęć

Produkty oferowane przez firmę Eureka.
Produkty oferowane przez firmę Eureka.
Produkty wentylacyjne oferowane przez firmę Eureka.

Kontakt



Jak dojechać