Elterm Maciej i Małgorzata Kaszuba Sp.j.

ul. Przemysłowa 5
86-200 Chełmno
woj. kujawsko-pomorskie
 

O firmie

Historia

Przedsiębiorstwo Elterm powstało w 1992 roku z połączenia dwóch mniejszych firm. Obecnie firma jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które specjalizuje się w produkcji urządzeń grzewczych, takich jak elektryczne kotły wodne EKW jedno- i dwufunkcyjne, elektryczne suszarki i ogrzewacze łazienkowe oraz regulatory pokojowe i pompowe. Rozwój firmy i poszerzenie oferty zaowocowały umocnieniem jej pozycji w branży systemów grzewczych. Elterm zatrudnia kilkudziesięciu pracowników i wytwarza rocznie kilkanaście tysięcy wysokiej klasy urządzeń grzewczych. Firma ściśle współpracuje z europejskimi kontrahentami, a jej produkty są znane między innymi w Niemczech, Czechach, Rosji, Szwecji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii, jak również na Słowacji.

Cele

Misją firmy jest produkcja towarów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto Elterm pragnie stale poszerzać ofertę i nawiązywać nowe kontakty biznesowe. W ostatnim czasie firma skupiła się na rozwoju w obszarze armatury hydraulicznej (grupy bezpieczeństwa, sprzęgła hydrauliczne, kolektory i zespoły mieszające, moduły pompowe), która zyskała duże uznanie wśród klientów.

Oferta

  • elektryczne kotły wodne: układy otwarty i zamknięty, armatura hydrauliczna
  • elektryczne suszarki i ogrzewacze
  • grupy bezpieczeństwa
  • sprzęgła hydrauliczne
  • kolektory i zespoły przyłączeniowe
  • zespoły różnicowo-pompowe
  • regulatory pokojowe i pompowe

Osiągnięcia

Firma zyskała uznanie i zaufanie klientów. Na potwierdzenie produkcji towarów najwyższej klasy Elterm posiada liczne nagrody i wyróżnienia. Producent uzyskał tytuł Rzetelna Firma, który gwarantuje współpracę z profesjonalnym partnerem handlowym. Ponadto wszystkie produkty Elterm sygnowane są znakiem CE, oznaczającym najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Firma od 2001 do 2007 roku corocznie zdobywała nagrodę Złotej Setki Pomorza i Kujaw, a w 2001 roku otrzymała Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play. W 2004 roku Elterm został uhonorowany Nagrodę Gospodarczą Województwa Kujawsko-Pomorskiego.  

Galeria zdjęć

Elektryczny kocioł grzewczy - Generał.
Elektryczny kocioł grzewczy - Generał.
Elektryczna suszarka - Eco.
Suszarko-ogrzewacze - Ecoterm.
Elektryczny kocioł wodny - Wachmistrz.
Elektryczny kocioł wodny - Rotmistrz.
Elektryczny kocioł wodny - Major.
Elektryczny kocioł wodny - Brygadier.
Elektryczny kocioł grzewczy - Działoń.
Elektryczny kocioł grzewczy - Pułkownik.
Elektryczny kocioł grzewczy - Marszałek.
Elektryczny kocioł grzewczy - Bateria II.
Elektryczny kocioł grzewczy - Bateria II.
Elektryczna suszarka - Eco.

KontaktJak dojechać