DTM S.j. Arleta Kuczewska Tadeusz Olchawski

ul. Kleeberga 34
15-691 Białystok
woj. podlaskie
 

O firmie

Historia

W 2006 roku pojawiła się na rynku budowlanym firma DTM. Stworzyły ją młode i dynamiczne osoby, które wzięły sobie za cel budowę nowoczesnych domów jednorodzinnych. Początkowo zajmowała się ona głównie pracami murarskimi i wykończeniowymi. Jednak cały czas poszerzano ofertę świadczonych usług. Pierwszym segmentem działań były prace ziemne. W 2008 roku w Warszawie powstała hurtownia materiałów budowlanych o tej samej nazwie. Zapewniła ona dostawy komponentów w konkurencyjnych cenach, co było priorytetem twórców przedsiębiorstwa. Odpowiadając na zapotrzebowania rynku, rok później do oferty DTM weszły także różnego typu instalacje, w tym zaawansowane technologicznie, nowoczesne systemy do odzyskiwania ciepła, czy pozyskiwania energii ze źródeł niekonwencjonalnych. W tej chwili firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Od czasu powstania wykonała już ponad 200 realizacji.

Cele

Od początku istnienia priorytetem DTM były rzetelność, terminowość i dobra organizacja pracy. W ślad za nimi podążać miała przystępna cena. To właśnie z tego względu postawiono na rozwój hurtowni materiałów budowlanych. Realizacja celów opiera się na korzystaniu ze sprawdzonych ekip budowlanych, które potrafią dostosować się do najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie DTM zapewnia fachowe doradztwo w zakresie technologii oraz używanych materiałów, co pozwala wybrać optymalne dla danego budynku rozwiązania.

Oferta

  • budowa domów: w stanie surowym, deweloperskim, pod klucz
  • adaptacja projektów budowlanych
  • doradztwo budowlane
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • mała architektura ogrodowa
  • instalacje: elektryczne, centralnego ogrzewania, kominki z płaszczem wodnym, kolektory słoneczne, rekuperatory, domu inteligentnego

Osiągnięcia

Choć DTM istnieje na rynku zaledwie od siedmiu lat to zdążył wyrobić sobie pozytywną opinię wśród klientów. Doceniają oni fachowość, solidność oraz przystępność cenową wykonywanych usług. Dzięki temu ilość zamówień na kolejne budowy wciąż rośnie. Firma ma na koncie już ponad 200 różnego typu realizacji, a jej klienci wystawiają jej pozytywne opinie.

Galeria zdjęć

Kompletna realizacja przeprowadzona przez firmę DTM.
Kompletna realizacja przeprowadzona przez firmę DTM.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Zrealizowana inwestycja - budowa domu jednorodzinnego.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Duży dom jednorodzinny zbudowany przez firmę DTM.
Okazały dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Duży dom jednorodzinny w stanie deweloperskim.
Przykład przeprowadzonej realizacji firmy DTM.
Tradycyjny dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Ciekawy dom jednorodzinny wzniesiony przez firmę DTM.
Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim.

KontaktJak dojechać