Ireneusz Białkowski Budir

ul. Korczaka 2a/8
10-070 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie
 

O firmie

Historia

Firma Budir to przedsiębiorstwo z piętnastoletnim doświadczeniem, zajmujące się szeroko pojętymi usługami budowlanymi, wykończeniowymi i remontowymi z siedzibą w Olsztynie. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało profesjonalizmem i umiejętnością indywidualnego podejścia do każdej inwestycji. Firma od początku swojego istnienia dbała o to, aby kadra pracownicza składała się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, dla których nie ma projektów niemożliwych do zrealizowania.

Cele

Celem firmy jest wykonywanie każdego przedsięwzięcia z pełnym zaangażowaniem i pasją, tak aby do minimum ograniczyć konieczność udziału klientów w poszczególnych etapach prac. Pracownicy dbają o to, aby każda wykonywana praca realizowana była na najwyższym poziomie i w stu procentach spełniała nawet najbardziej wygórowane oczekiwania inwestorów. Wszystkie działania mają na celu zwiększenie renomy firmy i zdobycie zaufania klientów, tak aby przedsiębiorstwo osiągnęło silną pozycję na rynku.

Oferta

Oferta firmy Budir obejmuje kompleksowe usługi związane z budownictwem, remontem oraz wykańczaniem inwestycji budowlanych. Lista usług obejmuje budowę domów od etapu fundamentów aż po stan „pod klucz”, remonty i wykończenia wnętrz i powierzchni ogrodowych, elewacje, ogrodzenia oraz wykładanie kostki brukowej. Budir oferuje również wysokiej klasy usługi stolarskie obejmujące projekt oraz wykonanie schodów, tarasów oraz podłóg z drewna naturalnego. Firma współpracuje ze znanymi i profesjonalnymi markami, które mogą pochwalić się najwyższą pozycją w swoich dziedzinach. Dzięki temu wszystkie oferowane przez pracowników czynności wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wysoką jakość oraz funkcjonalność.

Misja

Misją Budiru jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Cel ten firma realizuje poprzez systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji i rozwijanie umiejętności, aby w pełni sprostać oczekiwaniom klientów. Budir jest w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe pomysły, pracując na materiałach własnych, jak również tych dostarczonych przez inwestora.  

Galeria zdjęć

Murowanie ścian zewnętrznych - Gady.
Murowanie ścian zewnętrznych - Gady.
Etap budowy domu w Gadach - wznoszenie ścian z pustaków.
Podpiwniczenie domu jednorodzinnego w Gadach.
Izolacja ścian fundamentowych w domu jednorodzinnym - Gady.
Prace budowlane prowadzone przez firmę Budir.
Ściany budynków wzniesione z pustaków.
Etap budowy domu w Gadach.
Powstająca konstrukcja domu jednorodzinnego w Gadach.
Bryła domu bez dachu i stolarki okiennej w Gadach.
Montaż drewnianej więźby dachowej.
Dom jednorodzinny - stan surowy otwarty.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę Budir.

KontaktJak dojechać